preloader
Başa dön

Ürün Detayları

Ürünlerimizde hammadde olarak pirinç, çelik veya 925 ayar gümüş kullanıyoruz.

Kaplamalarımız zararlı elementleri (nikel, kurşun, kadmiyum) içermez. Bu nedenle ürünlerimizin tamamı hipoalerjeniktir. Tüm ürünlerimiz en dayanıklı malzemeler olan 14 veya 18 ayar altın ya da platin kaplamadır, kalın kaplaması sayesinde kolay deforme olmaz.

Teslimat ve İade

Siparişleriniz indirim olmayan dönemlerde 1-3 iş günü içerisinde kargoya teslim edilir. Aksi durumlarda gecikme nedeni müşteriye iletilir.

Türkiye geneli tüm gönderimler Yurtiçi Kargo ile yapılmaktadır.

Türkiye: 400  ve üzeri alışverişlerde kargo ücretsizdir. 400 ₺ tutarının altındaki alışverişlerde kargo ücreti 25  ‘ dir.

Takı İade ve Değişim Politikası

Satın aldığınız ürünleri bizden veya kargodan kaynaklanan problemlerde (ürünün kullanıcıya resimlerde ve açıklamada belirtildiği şekilde olmaması, kusurlu olması veya kargoda deforme olması) sorunun ne olduğunu fotoğraf ile açıkça gözükecek şekilde instagram (@taggistanbul), mail (info@taggistanbul.com) veya WhatsApp Hattı (0543 170 02 52) üzerinden bildirmeniz durumunda 14 gün içerisinde para iadesi veya değişim sağlayabilirsiniz. 

Lütfen satın alırken, satın alacağınız ürünün detaylarını ve koşullarını dikkatlice okuyun. Standart boy ürünlerde tüm ürünlerimiz boyut açıklamaları ve fotoğraf çekimlerindeki gibi gönderilmektedir. Ürünün tarafınıza ulaştıktan sonra tüm küpe çeşitleri ve piercing çeşitlerinde uyumlu olmaması durumu, tarafımızdan kaynaklanan kusur olarak değerlendirilmemekte olup, ürün denendiği için hijyen koşullarını sağlamayacağından iade olarak kabul edilmemektedir.
Diğer ürün türleri için (yüzük, kolye, halhal, bileklik) ürünün kullanılmamış ve bozulmamış olduğu durumda kargo masraflarının geri ödenmesi şartıyla ürün iadesi 14 gün içerisinde yapılabilmektedir.
Hijyenik koşullara uygunluğun bozulması ile ilgili cayma hakkı istisnası Resmi Gazete’de yayımlanan ilgili yönetmeliğin 15. Maddesine dayanmaktadır. Yönetmeliğe buradan ulaşabilirsiniz.

Bu maddeler dışındaki diğer tüm durumlarda hijyenik koşullardan dolayı iade kabul edilmemektedir.

Takı Çantası İade ve Değişim Politikası

Takı Çantası veya Takı dışındaki diğer aksesuarlar için iade ve değişim süresi 14 gündür. İadesi veya değişimi istenen ürünlerin kullanılmamış, hasar almamış ve ürünün tüm iç-dış aksesuarları, gönderim kutusu ve paketleme elamanları dahil eksiksiz bir şekilde tarafımıza iletilmiş olması ayrıca kargo masraflarının geri ödenmesi gerekmektedir. Bu şartları sağlamayan ürünlerde iade ve değişim koşulları sağlanmayacağından, iade ve değişim yapılamayacaktır.

Kullanım Kılavuzu

  • Lütfen satın aldığınız ürün/ürünleri kullandıktan sonra kendi kutusunda, ya da nemli olmayan güvenli bir ortamda muhafaza ediniz.
  • Ürün kullanımının kişisel olmasına özen gösteriniz.
  • Ürünlerimiz su, ter ya da kimyasallardan kolay deforme olmaz ancak devamlı maruziyet zaman içerisinde ürünlerinizi deforme edebilir; bu yüzden maruziyeti minimumda tutmanızı öneririz.
  • Pandemi sürecinde aktif maske kullanımı olduğundan, maskenizi takıp çıkarırken maskenin ürünlerinize takılmamasına dikkat ediniz.
  • Bazı ürünler çocukların yutabileceği boyutta olduğundan, lütfen ürün/ürünlerinizi çocukların ulaşamayacağı yerde bulundurunuz.
  • Ürünlerimiz kırılmaz materyalden üretildiği için size optimum uyumu sağlayacak şekilde sıkıştırabilir ya da genişletebilirsiniz. Ürünlerimiz bu tür müdahelelere karşı dayanıklıdır.